KONST / Litografier / Grafiskt blad 17526504

nr 1752 6504

Grafiskt blad

efter Joan Miró, tryckt signatur, ej signerad. Bladets mått: 52x74 cm, yttermått inklusive ram: 58x81 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:44:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor