KONST / Litografier / Grafiskt blad 17526504
nr 1752 6504
Grafiskt blad
efter Joan Miró, tryckt signatur, ej signerad. Bladets mått: 52x74 cm, yttermått inklusive ram: 58x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:44:30
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor